Humanitarna modna revija puna emocija

272

Prošli petak u Domu hrvatskih branitelja u Puli održana je sedma po redu modna revija pod nazivom “Svi smo mi jednaki”. Ovaj sada već tradicionalni događaj, organiziran je u suradnji s Društvom multiple skleroze Istarske županije, Školom za odgoj i obrazovanje Pula, Udrugom cerebralne paralize Istarske županije te modnom agencijom “Tijara”. Cilj revije je podizanje svijesti o mogućnostima i potrebama te doprinosu osoba s poteškoćama društvenom životu i zajednici, te njihova socijalizacija.

Veliki i mali, oni koji će tek postati manekeni i oni kojima je ovo bila jedinstvena prilika da se prošeću ili provozaju po modnoj pisti prodefilirali su pred prepunom dvoranom u kojoj nije nedostajalo snažnih emocija. Pridružile su im se brojne poznate osobe iz javnog života grada, a glazbenu podlogu večeri dala je etno skupina Veja.

svi-smo-mi-jednaki-2

Uoči modne revije kao vrhunca maifestacije održana je i javna tribina “Na kafelić s Irenom”, na kojoj su se okupili vrojni stručnjaci ali i zainteresirana javnost, također s ciljem senzibilizacije javnosti na probleme osoba s invaliditetom.

svi-smo-mi-jednaki-3