Iako Severina Kojić i dalje vodi sudsku bitku oko skrbništva sina, Tomislav Petrović, ponovo je glazbeni menadžer s kojim surađuje. Severina je surađivala i nizala uspjehe s Tomislavom Petrovićem dugih 17 godina do ožujka 2019. godine, a njihova ponovna suradnja traje već neko vrijeme. Tomislava Petrovića nakratko je zamijenio direktor Star produkcije Alen Ključe koji je radio na uspješnoj Severininoj turneji „The Magic Tour“. Ponovni suradnja Tomislava Petrovića sa Severinom nema veze s nagađanjima o lošem poslovanju i dugovanjima zbog Popovićevih tužbi, prenosi Slobodna Dalmacija. Iako je jedna od Severininih tvrtki poslovnu godinu završila u minusu od oko 88 000 kuna, druga je poslovala s dobiti nešto većom od 1,2 milijuna kuna.
Poznato je da Severina nije mirovala tijekom karantene, a svake subote je na Instagramu i YouTube kanalu emitirala uživo improviziranu emisiju SeVeTeVe, a pjevala je i nekoliko dueta. Severina posljednjih tjedana radi na novim pjesmama u zagrebačkom studiju poštivajući propisane epidemiološke mjere, a na društvenim mrežama najavila je i koncerte tijekom ljeta. Prvi koncert bit će održan 11. srpnja u rodnom Splitu.
Izvor: Slobodna Dalmacija







































