Otvorena je s namjerom da se popularizira prirodni hrvatski proizvod i da mu se na tržištu osigura mjesto koje mu i pripada te da se prava hrvatska delicija ne ograniči na prodaju po sajmovima.
Od travnja 2013. Naturu Croaticu preuzima brend Vilma Slastice i spajaju se u VILMA NATURA CROATICA.
Gospođa Vilma, zaljubljenica u slastičarstvo, 1996. godine osniva obrt pod nazivom Pekarnica slastica Vilma, uz podršku svoje uže obitelji i samo jednim zaposlenikom.
Tada nije niti sanjala da će 15 godina kasnije, proizvod iz davne povijesti otoka Raba kojeg je „oživjela“ u svojoj radionici – Rabska torta, postati jedna od najtraženijih tradicionalnih poslastica u Hrvatskoj, zaštićena izvornim oznakama i okićena brojnim nagradama i priznanjima.
NAGRADNA IGRA
Teklić i Vilma Natura Croatica vas daruje s posebnim poklon paketom koji sadrži ljubavnu čokoladnu čestitku i šarmantno čokoladno srce začinjeno korom naranče, bademom, paprom, anisom i lavandom agrebu.
Izvlačenje je održano u srijedu 5. veljače, 2014., a dobitnici će svoje čokolade moći preuzeti u prodavaonici Natura Croatica u Preradovićevoj 8 u Zagrebu.
Rok preuzimanja nagradnog paketa je četrnaest dana od završetka nagradne igre, uz predočenje osobne iskaznice ili ovlaštenje prema drugoj osobi, koja će morati potvrditi svoj identitet osobnom iskaznicom.
Sretna dobitnica je : Snježana Švajcer
Čestitamo!


























![[BIRAMO NAJLJEPŠE MASKICE]Pošaljite nam svoje fotografije s maskicama i osvojite simpatične poklone!](https://www.teklic.hr/wp-content/uploads/2020/11/pexels-august-de-richelieu-4261262-238x178.jpg)












