Stigao je i ovaj trenutak. U ciklusu nagradnih igara u kojima vas Aquarius i portal www.teklic.hr vode na festivale u svjetski party centar ovog ljeta došli smo i do poslijednjeg.
Nakon FeelFree Festa i Beat The Heat festivala, došao je red i na Moonsplash! Ova nagradna kreće sada, i traje do utorka, 7.kolovoza, do ravno podne! Iza 12h objavljujemo još 4 dobitnika koji će sa po jednom festivalskom ulaznicom krenuti put Paga!
Na Moonsplashu vas u tri dana festivala očekuju Afrojack, Benny Bennassi, i Jamie Jones, i to tim redoslijedom!
Pitanje, kao i uvijek, slijedi:
[formidable id=48]
A odgovor je na najavi koncerta za slučaj da eventualno niste sigurni!































![[BIRAMO NAJLJEPŠE MASKICE]Pošaljite nam svoje fotografije s maskicama i osvojite simpatične poklone!](https://www.teklic.hr/wp-content/uploads/2020/11/pexels-august-de-richelieu-4261262-238x178.jpg)












