Florence Welch, liderica Florence + the Machine, predvodnika lineupa ovogodišnjeg INmusic festivala u zagrebu, ali i čitavog niza sličnih manifestacija u Europi, primorana je otkazati nastup u Zagrebu zbog medicinskog zahvata i zacjeljivanja ozljede zadobivene u travnju na festivalu Coachella.
Tada je došlo do prijeloma stopala, a Florence nastavila s nastupima u sjedećoj izvedbi, međutim sada je nužno pristupiti tretmanu i osigurati potpuno ozdravljenje. Zajedno sa svojim managementom moli za razumijevanje te odmah sada potvrđuju nastup Florence + the Machine za iduće izdanje INmusic festivala u 2016. godini.
[youtube E0BVLPm2zrQ]
Svi vlasnici dnevnih ulaznica za drugi dan festivala (23. lipnja 2015.) mogu svoju ulaznicu zamijeniti za festivalsku ulaznicu te sva 3 dana uživati u bogatom lineupu festivala ili ostvariti povrat novca. Mole se vlasnici jednodnevnih ulaznica za 23. lipnja 2015. da se sa svojim upitima za zamjenu ili povrat obrate na e-mail adresu: tickets@inmusicfestival.com
Za kupce trodnevnih festivalskih ulaznica koji su se, između ostalih nastupa na ovogodišnjem festivalu, radovali i nastupu Florence + The Machine bit će omogućena kupnja najpovoljnijih ulaznica za INmusic festival 2016. godine kroz znatno povećan kontingent tzv. ulaznica za ranoranioce (early bird). Ulaznicu za ranoranioce moći će kupiti isključivo vlasnici ovogodišnjih festivalskih ulaznica te stoga organizatori pozivaju sve zainteresirane da čuvaju svoje ovogodišnje ulaznice jer će jedino pomoću jedinstvenih podataka ovogodišnje trodnevne ulaznice moći ostvariti kupnju early bird ulazince za INmusic festival 2016.
Vrlo brzo ćemo saznati i tko će uskočiti na mjesto headlinera 23. lipnja, ali i festivala uopće.
[youtube WbN0nX61rIs]








































