NK Grobničan: “Nakon treninga 4 muškarca pokušala su oteti 15-godišnjaka”

306
policija

Nogometni klub Grobničan na društvenim mrežama upozorio je javnost o nemilom događaju koji se dogodio u četvrtak.

”U četvrtak, malo nakon 21 sat, vraćajući se iz NK Grobničan, ulicom Bani koja vodi na cestu Čavle – Cernik, kod mosta, mog petnaestogodišnjeg sina presreo je plavi kombi bez registracijskih tablica (koliko je zapamtio, Volkswagen) i iz njega su izašla četvorica muškaraca tamnije puti azijskog podrijetla. Jedan ga je uhvatio za rame, a dvojica su mu blokirala put.

Uspio se izvući i udariti onoga koji ga je uhvatio, te je počeo trčati šumom prema kući. Jedan od napadača ga je pratio, a drugi je trčao cestom (ulica Žeželovo Selo). Uspio je pobjeći i doći doma. Policija je obaviještena. Molim sve roditelje da upozore djecu i da ih nauče samoobrani, jer ovakvi događaji nisu očekivani u našem relativno mirnom kraju”.

Snimka zaslona 2023-12-22 150241
Izvor: Screenshot FB