Jutros je Platak osvanuo pod bijelim pokrivačem. Prema snimkama web kamera na području Radeševa, prvi snijeg pao je već u ranim jutarnjim satima, a u 7:30 sati jasno se vidjela tanka snježna zavjesa na padinama i stazama.
Ovaj rani snijeg iznenadio je mnoge ljubitelje planine, s obzirom na to da se još uvijek nalazimo u prvoj polovici listopada. Iako se ne radi o većim količinama, prizor bijelih vrhova na Platku uvijek donese posebno uzbuđenje.








































