Mate Rimac je, zbog situacije oko koronavirusa, odlučio privremeno zatvoriti tvrtku.
Zaposlenici Rimac Automobila od ponedjeljka neće doći na posao, objavio je Mate Rimac na Facebooku.
„Na temelju dostupnih podataka smatramo da je najodgovornija odluka za zdravlje naših zaposlenika i njihovih obitelji bila zatvoriti tvrtku od ponedjeljka. Oni koji mogu raditi od kuće će to učiniti ali naravno da će se stvari usporiti. Zdravlje naših zaposlenika je prvi prioritet. Dakle, svih 700 + zaposlenih Greyp i Rimac na svim našim lokacijama neće doći u naše objekte sljedeći tjedan.
Pomno pratimo situaciju i donosimo daljnje odluke na temelju situacije sljedećeg tjedna.
Btw. Još nemamo nikakav slučaj pa je ovo čista mjera opreza“, objavio je Rimac na Facebooku.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10221597677069799&set=a.1959299580708&type=3&theater









































