Novi ministar Anušić odbio državni stan, spavat će u vojnom neboderu

354
stan

Novi ministar obrane Ivan Anušić odbio je državni stan te se smjestio u vojni neboder, doznaje Dnevnik Nove TV.

Riječ je o zgradi s 15 katova koja je plaćena 61 milijun kuna. U prizemlju se nalaze recepcija i zajednički dnevni boravak, a sobe, apartmani i restoran s kuhinjom mogu smjestiti manje od 100 stanara.

“Jedna je od energetski najučinkovitijih građevina u gradu Zagrebu. Ovo je prva takva gdje možemo smjestiti vojno, diplomatsko, po potrebi i drugo osoblje u malo kvalitetniji smještaj”, rekao je prošle godine Marijan Cvok iz Uprave za materijalne resurse.