Ana Blečić Jelenović pozvala protukandidate na kavu: Ja častim. Nakon toga neka igre počnu!

320

Jedna od kandidatkinja za riječku gradonačelnicu Ana Blečić Jelenović pozvala je sve kandidate za gradonačelnika/gradonačelnicu da sutra, 4. ožujka zajedno popiju kavu.

Ana Blečić Jelenović kazala je: “Ja častim. Naći ćemo se u 12 sati ispred Gradske ure, otići na kavu u neki od obližnjih kafića, sportski stisnuti jedni drugima ruku, pa nakon toga neka igre počnu!”