Pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Rijeka u štrajku su od 17. ožujka, no čini se, ne još zadugo.
Tijekom čitavog vremena trajali su pregovori između Grada Rijeke i sindikata o povećanju plaće, a dogovor je tijekom srijede, konačno postignut.
Iz Grada Rijeke su, naime, najavili da će u četvrtak, 31. ožujka 2022. godine, u prostorima Javne vatrogasne postrojbe Rijeka biti potpisan kolektivni ugovor. Ugovore će potpisati gradonačelnik Rijeke Marko Filipović, predsjednik Sindikata vatrogasaca Rijeke Goran Hibler i zapovjednik Javne vatrogasne postrojbe Grada Rijeke Hinko Mance.
L.B.








































