Od 1. studenog odvoz smeća poskupljuje za 25%. Građane i građanke Rijeke pitali smo ukoliko znaju za spomenuto poskupljenje smeća i koji je njihov stav o tome. U videu možete pogledati i poslušati njihove odgovore.
Od 1. studenog odvoz smeća poskupljuje za 25%. Građane i građanke Rijeke pitali smo ukoliko znaju za spomenuto poskupljenje smeća i koji je njihov stav o tome. U videu možete pogledati i poslušati njihove odgovore.