U Primorsko-goranskoj županiji u posljednjih 24 sata zabilježen je 1 novi slučaj zaraze koronavirusom, a riječ je o osobi s nešto težim simptomima, koja je hospitalizirana na pulmologiji KBC Rijeka. Primorsko-goranska županija tako bilježi 38 aktivnih slučajeva, a ukupno je 114 izliječenih. U KBC-u Rijeka nalaze se 2 osobe, a 36 osoba je u samoizolaciji.
U Istarskoj županiji nema novooboljelih, a izliječene su 2 osobe. Trenutno se na tom području nalazi 318 osoba u samoizolaciji.










































