Krčki gradonačelnik i predsjednik PGS-a Darijo Vasilić u ponoć je izgovorio „Most je oslobođen“. Bikeri su prvi prošli Krčkim mostom koji je od ponoći oslobođen od naplate. Prisjetimo se, bikeri su se godinama borili građanskim neposluhom protiv nepravde, a mnogi od njih su imali problema s policijskim prijavama te mostarinu plaćali u lipama kao dio akcije.
Zahvaljujemo se Ediju Prodanu na snimljenom trenutku.







































