Ljeto na Gradini nastavlja se stand-up showom Tabuji te koncertima Bareta & Majki, Fita, a bogat program očekuje nas i u kolovozu

152
ljeto na gradini
Program manifestacije Ljeto na Gradini ulazi u srpanjsku završnicu i sve je ponovno u znaku smijeha i glazbe. Tako već sutra, 24. srpnja, publiku očekuje predstava Tabuji – stand up koji potpisuje popularna komičarska skupina Lajnap comedy.
Tabuji je najnoviji stand-up show Aleksa Curaća Šarića, Josipa Gotovca, Vlatka Štampara i Saše Turkovića – četvorke koja već gotovo deset godina puni dvorane diljem Hrvatske. U ovom će showu publiku voditi kroz najškakljivije svakodnevne teme, uz prepoznatljivu kombinaciju iskrenosti i crnog humora.
Kako je biti otac troje djece, a uvjeravati publiku da ih nemaš? Kako je biti ćelav, a ponosno tvrditi da je to bolji izbor od bujne kose? Ili kako je živjeti između Čakovca i Zagreba? Sve to i još mnogo više čeka publiku u 90 minuta smijeha bez zadrške.
U petak, 25. srpnja, na pozornicu  u Nugentov park stiže jedan od najautentičnijih bendova hrvatske rock scene: Goran Bare & Majke, dok nas 26. srpnja očekuje povratak kultnog riječkog benda Fit, koji je ostavio neizbrisiv trag u glazbenoj povijesti 80-ih godina prošlog stoljeća.
Ulazak u kolovoz bit će jednako energičan – u petak 1. kolovoza nastupa splitski TBF, a u subotu 2. kolovoza s početkom u 18 sati, pripremljen je program pod nazivom Disco za najmlađe. Plesa, zabave i druženja – ni tu neće nedostajati.
Ljeto na Gradini i dalje donosi raznovrstan i dinamičan program za sve uzraste, spajajući humor, glazbu i obiteljsku zabavu u jedinstven ambijent koji ima Trsatski kaštel.
Program manifestacije je dostupan na stranicama Turističke zajednice grada Rijeke odnosno ovdje.