Poznat redoslijed nastupa na Eurosongu: Evo kada ćemo gledati Baby Lasagnu

111

Organizatori Eurosonga objavili su raspored nastupa po polufinalima.

Za manje od dva mjeseca kreće Eurosong, a Hrvatsku će predstavljati Baby Lasagna sa svojom pjesmom “Rim Tim Tagi Dim.”
Baby Lasagna će u prvom polufinalu nastupati sedmi. Nastupit će i pet država koje imaju direktan prolaz u finale – Francuska, Njemačka, Italija, Španjolska, Velika Britanija te zemlja domaćin (Švedska).  U nastavku donosimo cijeli raspored:

Prvo polufinale

1. Silia Kapsis, ‘Liar’ (Cipar)

2. Teya Dora, ‘Ramonda’ (Srbija)

3. Silvester Belt, ‘Luktelk’ (Litva)

4. Bambie Thug, ‘Doomsday Blue’ (Irska)

Olly Alexander, ‘Dizzy’ (Ujedinjeno Kraljevstvo

5. Alyona Alyona i Jerry Heil, ‘Teresa & Maria’ (Ukrajina)

6. LUNA, ‘The Tower’ (Poljska)

7. Baby Lasagna, ‘Rim Tim Tagi Dim’ (Hrvatska)

8. Hera Bjork, ‘Scared of Heights’ (Island)

ISAAK, ‘Always On The Run’ (Njemačka)

9. Raiven, ‘Veronika’ (Slovenija)

10. Windows95man, ‘No Rules!’ (Finska)

11. Natalia Barbu, ‘In The Middle’ (Moldavija)

Marcus & Martinus, ‘Unforgettable’ (Švedska)

12. FAHREE i Ilkin Dovlatov, ‘Özünlə Apar’ (Azerbajdžan)

13. Electric Fields, ‘One Milkali (One Blood)’ (Australija)

14. iolanda, ‘Grito’ (Portugal)

15 TALI, ‘Fighter’ (Luksemburg)

Drugo polufinale

1. Sarah Bonnici, ‘Loop’ (Malta)

2. BESA, ‘TITAN’ (Albanija)

3. Marina Satti, ‘ZARI’ 8Grčka)

4. Nemo, ‘The Code’ (Švicarska)

5. Aiko, ‘Pedestal’ (Češka)

Slimane, ‘Mon amour’ (Francuska)

6. Kaleen, ‘We Will Rave’ (Austrija)

7. SABA, ‘SAND’ (Danska)

8. LADANIVA, ‘Jako’ (Armenija)

9. Dons, ‘Hollow’ (Latvija)

Nebulossa, ‘ZORRA’ (Španjolska)

10. MEGARA, ’11:11′ (San Marino)

11. Nutsa Buzaladze, ‘Firefighter’ (Gruzija)

12. Mustii, ‘Before The Party’s Over’ (Belgija)

13. 5MIINUST x Puuluup, ‘(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi’ (Estonija)

Angelina Mango, ‘La Noia’ (Italija)

14. Eden Golan, ‘Hurricane’ (Izrael)

15. Gåte, ‘Ulveham’ (Norveška)

16. Joost Klein, ‘Europapa’ (Nizozemska)

Komentari