Maja Sever: “Hoće li moj bojkot trgovina u petak imati neki konkretan efekt na blagajne trgovaca? Nemam pojma. Ali sigurna sam da smo uspjeli zajedno poslati poruku”
“Akcija BOJKOT u petak već ima sjajne rezultate. Tema visokih cijena i poziva na bojkot ušla je u sve dnevnike, objavljena je vjerojatno na svim portalima i ljudi su se stvarno ujedinili u namjeri da naprave nešto. Naravno ima ovih cinika koji objašnjavaju da nema efekta, i PRovaca i predstavnika trgovaca koji za sitne pare ismijavaju ljude jer je jednostavno dosta toga da bez 20 eura ne mogu ni po osnovne namirnice.
Hoće li moj bojkot trgovina u petak imati neki konkretan efekt na blagajne trgovaca? Nemam pojma. Ali sigurna sam da smo uspjeli zajedno poslati poruku, nadam se i spremnost da napravimo više od bojkota u petak, i vladi i trgovcima. Nastavimo o ovom pričati cijeli tjedan i u petak BOJKOT. Neka ovo bude samo prvi u nizu petaka, bojkota i prvi u nizu dana u kojima ćemo pokazati da znamo misliti svojom glavom i boriti se za svoja prava. Zajedno.”, poručila je Maja Sever na društvenim mrežama.
Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.
Neophodni kolačići
Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.
Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.
Komentari