Izabrali pacijenti – Tko su najdoktori 2018. u Hrvatskoj

103

Portal najdoktor.com objavio je popis najboljih liječnika u Hrvatskoj po izboru pacijenata za 2018. godinu.

Riječ je o petoj godini objave, a kriteriji po kojima su birani najbolji liječnici i liječnice bili su – ukupan broj komentara, odnos broja pozitivnih i negativnih komentara i kvaliteta samih komentara. Kao i proteklih godina,  komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje nisu se uzimali u obzir jer u mnogim slučajevima liječnice i liječnici ne mogu birati osoblje niti utjecati na broj pacijentica i pacijenata.

 

NAJDOKTORI 2018. GODINE SU:

ABDOMINALNI KIRURG:
Hrvoje Tomasović  – Zagreb

ALERGOLOG:
Mato Ćurić – Osijek

ANESTEZIOLOG:
Sanja Toljan – Zagreb

DJEČJI KIRUG:
Nado Bukvić – Rijeka
Zenon Pogorelić – Split
Zoran Barčot, Zoran Bahtijarević, Tomislav Luetić, Stanko Ćavar, Fran Štampalija, Dražen Belina, Andrija Car – Zagreb

DERMATOVENEROLOG:
Ivana Hlevnjak – Split
Sanja Gregurić, Suzana Ljubojević-Hadžavić, Željana Bolanča, Snježana Komadina-Bauer, Ljiljana Škrinjar, Lena Kotrulja, Jolanda Kanižaj-Rajković, Maja Ceković, Snježana Kramarić, Dijana Celić – Zagreb

ENDOKRINOLOG:
Zoran Vučinović – Split
Dubravka Dvorščak – Varaždin
Maja Berković-Cigrovski, Gorana Mirošević, Tina Dušek, Davorka Herman-Mahečić –Zagreb

FIZIJATAR:
Mirjana Jukica – Split
Matija Žutelija Fattorini, Blaženka Nekić, Svetislav Polovina, Stjepko Bućan, Spomenka Sremac-Bohaček, Maja Mirković  – Zagreb

GASTROENTEROLOG:
Miloš Lalovac – Dubrovnik
Davor Hrabar, Marinko Marušić, Ivo Carić, Davor Radić – Zagreb

GINEKOLOG:
Abdulkader Gharib – Vukovar
Ivica Žuvela – Benkovac
Romana Švaljek-Toth, Alen Šelović – Bjelovar
Slavko Marić – Biograd na Moru
Ivan Vlastelić – Crikvenica
Zoran Tešanović, Zoran Cikatić – Dubrovnik
Darko Gusić, Mirjana Vrkljan-Radošević – Gospić
Dejan Šakoronja – Jastrebarsko
Linda Zanchi – Kaštela
Edmond Paljušaj – Općina Matulji
Zoran Popović, Siniša Matković, Sabina Galić, Mandica Galović, Mirjana Rubin, Dimitrije Milojković, Andrijana Muller-Vranješ, Mićo Rosso – Osijek
Boris Uhač – Opatija
Nero Marinović – Omiš
Mirela Markanović-Mišan,, Tomislav Perkov, Dragan Belci – Pula
Alen Dumančić – Pakrac
Domagoj Dokozić, Krešimir Musić – Požega
Lina Štefanić – Poreč
Irena Marinović  – Ploče
Miodrag Vezmar, Miljenko Manestar, Ivan Saftić, Herman Haller, Dubravka Kalinić, Aleks Finderle – Rijeka
Željko Blažinkov, Vesna Ćosić,  Leonardo Tomić, Krešimir Barišić – Slavonski Brod
Dubravka Branica, Zdeslav Benzon, Vedran Hrboka, Tihomir Bušić, Hrvoje Vlašić, Teo Budimir, Tatjana Postrak-Jukić, Tanja Vukušić-Pušić, Sandra Benzon, Robert Vulić, Nives Luetić, Marko Mimica, Jelena Marušić, Jakov Viđak, Dino Markovina, Baldo Obad, Ante Radić, Ante Pecotić, Ante Mršić – Split
Nenad Škvorc – Samobor
Lidija Pejković – Solin
Nelka Tomić – Šibenik
Zdenka Japundžić – Vinkovci
Aleksandar Jukić, Ivana Risek, Hrvoje Brijačak, Borislav Dokuzović – Varaždin
Krešimir Vranić, Ivica Vlatković, Ilva Marić, Edita Tadić – Zadar
Magid Ayoub – Zaprešić
Ana Tikvica-Luetić, Igor Srček, Josip Juras, Sandra Flisar, Sandra Novak, Tomislav Hafner, Dorotea Pavan-Jukić, Zrinka Komadina-Estatiev, Zlatko Topalović, Krunoslav Kuna, Mislav Herman, Josip Valetić, Željko Duić, Zdravko Jeleković, Vladimir Novak, Ozren Grgić, Oliver Vasilj, Pavo Perković, Zahi Khouri, Neven Tučkar, Vladimir Janđel, Višnja Tadić, Ljubomir Jokanović, Karlo Tomičić, Boris Franulović,  Višnja Latin, Danijel Šeba, Vedran Kardum, Ulla Marton, Trpimir Goluža, Marina Šprem, Ivan Grbavac, Ante Vuković, Ivan Bolanča, Držislav Kalafatić,  Tihana Mazalin, Sanja Tadić, Sanja Boras, Jasenka Grujić Koračin, Bruno Vuletić,  Snježana Belak, Romana Dmitrović, Sanja Gršić-Burić, Ratko Matijević, Nataša Šemnički, Miro Šimun Alebić, Milan Pavlović, Martina Ujević, Mario Ćurić, Maja Gudelj, Vladimir Blagaić, Lenija Pavić-Lugović,  Karmen Dubreta, Josip Đelmiš, Mario Kerner, Mario Podgajski, Ivka Djaković, Ingrid Marton, Ilija Alvir, Goran Vujić, Erden Radončić, Dženis Jelčić, Dražen Lučinger, Dražan Butorac, Dragana Ljubojević-Grgec, Darko Husar, Danka Mirić-Tešanić, Duško Pall, Dario Majnarić, Danijela Lučić, Damir Kovačević, Damir Bagović, Branko Rajhvajn, Berivoj Mišković,  Ana Zovak, Tomislav Župić – Zagreb

HEMATOLOG:
Slobodanka Ostojić-Kolonić, Sandra Bašić-Kinda, Pavle Rončević – Zagreb

INTERNIST:
Robert Matutinović, Milan Marković – Split
Vedran Tomašić, Tajana Silovski, Tajana Filipec-Kanižaj, Marica Bračić-Kalan, Ljubica Vazdar, Ingrid Prkačin, Inga Mandac-Rogulj, Gordana Štajminger, Dean Mileta – Zagreb

KARDIOLOG:
Ante Anić  – Zadar
Jure Mirat, Edvard Galić, Aleksander Ernst – Zagreb

KARDIOKIRURG:
Hrvoje Gašparović, Igor Rudež – Zagreb

KIRURG:
Darko Krstov – Dubrovnik
Kanito Bilan, Ognjen Barčot – Split
Zvonko Zadro, Hrvoje Kisić, Branislav Kocman, Amir Ibukić, Tin Ehrenfreund,  Josip Lovrić – Zagreb

MAKSILOFACIJALNI KIRURG:
Predrag Knežević, Tomica Bagatin, Ivan Zajc – Zagreb

MIKROBIOLOG:
Javorka Leko-Grbić – Split

NEFROLOG:
Krešimir Galešić  – Zagreb

NEUROLOG:
Dragan Mejakić – Ogulin
Ingrid Škarpa-Prpić – Rijeka
Darijo Sučević, Mario Mihalj – Split
Željka Petelin-Gadže, Vida DemarinVesna Brinar, Pavao Krmpotić, Morana Ivičić – Zagreb

NEUROKIRURG:
Bojan Milanov – Pula
Vlatko Ledenko – Split
Dinko Štimac – Rijeka
Zdravko HeinrichVjekoslav Jeleč, Tomislav Sajko, Robert Saftić, Pavle Miklić, Miroslav Vukić, Marin Stančić, Krešimir Rotim, Jurica Maraković, Goran Mrak, Josip Paladino, Hrvoje Jednačak, Vatroslav Čerina, Darko Chudy, Andrej Desnica, Damir Tomac – Zagreb

ORALNI KIRURG:
Willy Kocjan – Rijeka
Marijan Baranović – Slavonski Brod
Damir Roki – Varaždin
Krešimir Doblanović, Marko Bajs, Filip Štimac, Davor Brajdić, Leonard Bergovec, Krešimir Johman, Jurica Krhen, Brankica Borisov, Berislav Perić – Zagreb

OFTALMOLOG:
Darko Batistić, Dobrila Karlica – Split
Zlatko Juratovac, Nenad Vukojević, Nadežda Bilić, Miro Kalauz, Maja Bohač, Irena Škegro, Gorana Pavičić, Damir Bosnar, Jelena Petrinović-Dorešić  – Zagreb

ONKOLOG:
Jelena Roganović – Rijeka
Tomislav Orešić, Ljerka Eljuga, Ivan Milas, Fedor Šantek, Andrej Roth, Adem Hajredini – Zagreb

ORTODONT:
Daria Štambuk-ĆosićMateja JelićMartina Ivanec Sapunar – Zagreb

ORTOPED:
Zdravko Jotanović, Danijel Lopac – Općina Lovran
Miroslav Hašpl – Općina Krapinske Toplic
Ivan Rakovac – Općina Funtana
Tomislav Čengić, Ozren Kubat, Trpimir Vrdoljak, Danijel Matek , Tomislav Đapić, Tomislav Smoljanović, Mislav Jelić, Miljenko Franić, Milan Milošević, Ivan Bojanić, Ivan Benčić, Darko Antičević, Alan Mahnik, Tomislav Ribičić, Damir Hudetz – Zagreb

OPĆI KIRURG:
Jakov Mihanović – Zadar
Franjo Rudman, Ana Majsec-Budak, Zrinko Madžar, Zoran Veir, Tomislav Baotić, Stipislav Jadrijević, Vide Bilić, Mladen Japjec, Mislav Rakić, Leonardo Patrlj, Krešimir Bulić, Emil Kinda – Zagreb

OBITELJSKA MEDICINA:
Mirjana Krstić-Arbanas, Janja Radić – Bakar
Mario Čurlin, Dragana Adžović-Andrić – Dubrovnik
Ana Karlak-Mahovlić – Đurđenovac
Snježana Vučić-Peris – Karlovac
Nenad Delić – Knin
Dragica Polančec-Fodor – Koprivnica
Zrinjka Dananić, Vesna Samardžić-Ilić, Valentina Hečimović, Albina Dumić – Osijek
Ivana Križanić – Petrinja
Zvjezdana Ćatović, Magda Martinčević-Diminić – Pula
Aleksandar Ljubotina, Damir Ševeljević, Eda Karlović, Jadranka Šoić, Nina Bašić-Marković, Ljiljana Radović-Antolović – Rijeka
Silvana Milovac, Jadranka Bandalo-Žebčević, Doris Pallaoro-Šarotić – Split
Emina Mehičić – Slavonski Brod
Ivana Prpić-Znidarčić – Sambor
Maja Milinković – Sveta Nedjelja
Sanja Šikić-Kukić – Velika Gorica
Sanja Škudar-Popović – Varaždin
Marija Sotinac – Vinkovci
Ana Dunatov, Biljana Žigurski-Mračić, Damir Biloglav – Zadar
Kristina Turk, Renata Kučan, Vlasta Nemet-Krznarić, Vlatka Topolovec-Nižetić, Sanja Župan-Kovačić, Sanja Mehmedović, Danko Fratrić, Nives Tarle-Bajić, Ivan Pokrovac, Željko Razum, Vlatka Nevistić, Vjekoslava Amerl-Šakić, Verica Brozović-Kisić, Vera Šoštarić-Želalić, Vanja Gojak-Marjanović, Valentina Nakić, Tamara Perleta-Stambolija , Tajana Lovnički-Kontent, Snježana Rožić-Stipčić, Sanja Badrić-Ranilović, Oskar Crnalić, Nevenka Sremac, Nada Majić, Mladen Štritof, Mladen Prlina, Mirjana Čop-Katunar, Milan Mazalin, Ljubica Lazić-Vuletić, Ljuba Rauški-Naglić, Jasna Stilinović, Jasminka Bunjevčević-Šeša, Jadranka Suton, Jadranka Grbić, Hrvoje Uremović, Hrvoje Tiljak, Gabrijela Papić, Davor Mlikotić, Goran Nekić, Dario Čurik, Branka Martinović-Juroš, Branislava Čilić, Tatjana Lovnički-Kontent, Blanka Jakić, Koraljka Marušić, Biserka Mrgan-Tomičić, Biserka Jankolija, Anita Krišto, Željka Šubarić, Marija Antonija Jurković – Zagreb

OTORINOLARINGOLOG:
Bojan Fanfani – Karlovac
Zlatko Kljajić, Draško Cikojević, Zaviša Čolović, Robert Tafra, Ivan-Anđelko Lisec –Split
Domagoj Butigan – Varaždin
Marko Velimir Grgić, Vinko Borčić, Tomislav Baudoin, Robert Trotić, Renato Janušić, Mirko Ivkić, Mihael Ries, Lana Kovač-Bilić, Krešimir Gršić, Ivan Rašić, Josip Markešić, Ivica Klapan, Ivan Ožegović, Siniša Stevanović, Goran Gudelj, Davor Vagić, Borut Marn, Boris Šimunjak, Boris Filipović, Boris Bumber – Zagreb

PSIHIJATAR:
Spomenko Ilić – Bjelovar
Anamarija Milun – Popovača
Igor Girotto – Rijeka
Damir Mrass, Anđelko Beg – Split
Nikola Drobnjak – Vukovar
Zorana Kušević, Željka Smerdelj, Tihana Jendričko, Marijan Montani, Ljiljana Škrinjarić, Herman Vukušić, Goran Jurcan, Rudolf Gregurek, Anto Orešković, Milan Košuta, Davor Zdunić, Branko Potočnik  – Zagreb

PARODONTOLOG:
Dario Bojčić – Split

PSIHOTERAPEUT:
Iva Stasiow  – Zagreb

PULMOLOG:
Saša Srića, Mihovil Vrčić, Sanja Popović-Grle – Zagreb

PLASTICNI KIRURG:
Bojan Ignatovski – Daruvar
Matija MiletićIvo Džepina, Rado Žic, Mladen Duduković,  Dinko Bagatin – Zagreb

PEDIJATAR:
Danijel Kardoš – Belišće
Ivona Brbora  – Dubrovnik
Marija Spajić – Karlovac
Dinka Belobrajić – Kraljevica
Jadranka Petrović-Schneider, Jadranka Arambašić, Bojana Petrov-Križanović – Osijek
Tatjana Ravnić-Bunčić, Mirna Milevoj-Ražem – Pula
Neven Čače, Sanjin Kilvain, Gordana Tomašić-Čubranić – Rijeka
Luka Stričević, Tamara Bošnjak, Vitomir Metličić, Snježana Kapor-Jeričević, Meira Kraus, Dubravko Matić, Denis Mladinić-Vulić, Blanka Labura – Split
Ilonka Artuković – Samobor
Kornelija Kovač – Velika Gorica
Davorka Vitlov-Čirjak – Zaprešić
Ana Balažin-Vučetić, Mirjana Tomčić, Erina Leona Cetinić, Đurđica Šešo-Šimić, Stipe Čular, Sandra Vukšić, Oskar Lučev, Oleg Jadrešin, Milivoj Jovančević, Metka Regan, Marinka Marić, Lidija Sekulović-Uzelac, Iva Palčić, Dubravka Petrašević, Diana Puževski, Arnes Rešić, Andrea Kostinčer-Pojić, Andrea Cvitković-Roić – Zagreb

RADIOLOG:
Otmar Rubin – Osijek
Nikola Ivan Leder – Velika Gorica
Željko Herceg, Vinko Vidjak, Marija Marušić, Ivo Gregurić, Drago Odak, Bojan Jernej – Zagreb

REUMATOLOG:
Vesna Budišin – Čakovec
Dušanka Kaliterna-Martinović – Split
Miroslav Mayer, Miroslav Harjaček, Branimir Anić – Zagreb

STOMATOLOG:
Miroslav Korda – Dubrovnik
Zorana Čizmić – Općina Dugi Rat
Luka Lubina – Knin
Ljiljana Peharda-Ivić  – Općina Vidovec
Vladimir Haring, Sanja Mihaljčić, Mirela Veselinović, Josip Prpić, Josip Čes, Dijana Tomičić, Anastazija Aščić-Tokić – Osijek
Tomislav Vuletić, Neven Crepulja, Goran Grenko  – Rijeka
Dea Jurić-PerkovićAnte Kovačić, Mia Roglić – Split
Ivica Knežević – Samobor
Milija Baldić-Lukšić – Trogir
Vladimir Hađinac – Vinkovc
Ninoslav Jolić – Vukovar
Ivan Marić, Sergej Kuštera – Zadar
Karla Ledić, Marta Krolo, Blanka Jozinović, Nenad Baltić, Sandra Petaros-Sikirić, Aleksandra Pavelić, Sanja Štefančić, Vladimir Basić, Valerija Milković-Budimlija, Sanja Konjević-Jelenčić, Nino Balenović,  Rifet Herić, Nina Farkaš, Nikola Petričević, Marko Matutinović, Mario Sesar, Maja Štimac-Jagodić, Luka Stojić, Marija Sović-Buntjelić, Kristina Horvat, Ivana Petrović-Poljak, Nikola Krišto, Nenad Klasić, Josip Marcelić, Jadranka Labura, Ivana Golubić Bago, Ivan Miletić, Ivan Sertić, Ivan Katalinić, Igor ivanković, Nives Romana Beketić-Lušić, Inga Vučković, Gordana Krupić, Goran Katona, Davor Matković, Zlatan Vajzović, Davor Jokić, Blaženko Crnojević, Davor Ćurković, Maja Flajnik, Tatjana Knego, Marin Radić, Tajana Kušeta-Antić, Darko Čajić, Blanka Radujković, Marija Stilinović-Bjelica, Janko Naka, Majda Plišić, Biserka Dumnica, Berislav Mostarac, David Basač  – Zagreb

SPEC. NUKLEARNE MEDICINE:
Josip Staničić, Sanja Kusačić-Kuna – Zagreb

SPECIJALIST STOMATOLOŠKE PROTETIKE:
Jozo Ćosić, Mirna Munitić, Ivo Gašparac – Zagreb

TORAKALNI KIRURG:
Igor Nikolić, Dinko Stančić-Rokotov – Zagreb

UROLOG:
Predrag Mamontov – Pula
Kristian Krpina – Rijeka
Nikola Knežević, Neven Kapun, Igor Tomašković, Dalibor Čičin-Šain, Igor Grubišić, Ahmad El-Saleh, Miroslav Tomić –Zagreb

VASKULARNI KIRURG:
Vladimir-Zvonimir Pelegrin – Zagreb