Stižu li Eurosong jake riječke snage?

129
mikrofon

Hrvatska radiotelevizija (HRT) objavila je službene rezultate ovogodišnjeg natječaja za izbor hrvatske pjesme za pjesmu Eurovizije, pjesme koje će sudjelovati na “Dori 2023.“

Ukupno je stiglo 196 prijava, a odabrano je 18 pjesama, uz 4 rezervne. Sve pjesme će se 11. veljače natjecati za statuu Dore i hrvatsku pjesmu koja će nas predstavljati na Eurosongu 2023., u svibnju u Liverpoolu, objavio je HRT.

U nastavku pogledaj sve finaliste i rezerve:

1. ANGELS AND DEMONS – DAMIR KEDŽO

(Jamie Duffin, Stefan Celar, Michael Chun-Fai Chung (aka Kyler Niko), Victoria Jane Horn – ARR Jamie Duffin)

2. BYE BYE BLONDE – MERI ANDRAKOVIĆ

(Boris Đurđević – Valerija Đurđević – Boris Đurđević)

3. DISTANCE – MARTHA MAY

(Marta Ivić – ARR Oliver Fecci-Chiffi)

4. DOM – TAJANA BELINA

(Tajana Belina, Marcel Sprunkel – Tajana Belina – Marcel Sprunkel)

5. FREE FALIN’ – ĐANA

(Đana Smajo)

6. GRIJEH – BORIS ŠTOK – GRIJEH

(Boris Štok, Darko Terlević – Boris Štok – Boris Štok, Darko Terlević)

7. I STILL LIVE – MAJA GRGIĆ

(Mateo Martinović Teo – Maja Grgić – Mateo Martinović Teo)

8. I WILL WAIT – PATRICIA GASPARINI

(Siniša Reljić – Simba, Lisa Desmond, Aidan Winkels – Lisa Desmond, Aidan Winkels – Siniša Reljić – Simba)

9. KME KME – KREŠO I KISELE KIŠE

(Krešimir Burić – ARR Matej Zec)

10. KRENI DALJE – ENI JURIŠIĆ

(Matija Cvek, Vlaho Arbulić, Eni Jurišić – Matija Cvek – Filip Majdak)

11. LOST AND FOUND – THE SPLITTERS

(Neven Kolarić, Branimir Mihaljević – Neven Kolarić – Branimir I Marko Mihaljević)

12. LOVE AT FIRST SIGHT – YOGI

(Yugomir Lonich)

13. MAMA ŠČ! – LET 3

(Damir Martinović Mrle, Zoran Prodanović – Damir Martinović Mrle – LET 3)

14. MASTER BLASTER – DETOUR

(Nenad Borgudan)

15. NESREĆA – HANA MAŠIĆ

(Boris Subotić – ARR Darko Dimitrov)

16. NEVERA (LEI,LEI) – HARMONIJA DISONANCE

(Bartol Stopić – Sanja Daić, Bojan Petrović, Bartol Stopić – Anja Papa, Bartol Stopić, Luka Vidović)

17. PUTEM SNOVA – BARBARA MUNJAS

(Barbara Munjas, Alen Bernobić – Barbara Munjas – Alen Bernobić)

18. PUTOVANJE – TOP OF THE POPS FT. MARIO 5REKOVIĆ

(Bruno Krajcar – Danijel Načinović – Nikola Milat)

REZERVE

1. SAMA – LANA MANDARIĆ LANCHI

(Zorana Mandarić – Domagoj Perišić)

2. ODLAZI – MIRNA ŠKRGATIĆ

(Mirna Škrgatić – ARR Tomislav Franjo Šušak)

3. ON THE SAME TRAIN – VOICE FOR YOU –

(Adi Karas – Adi Karas – Elvis Sršen, Adi Karas,Tvrtko Hrelec)

4. TALKING TO ME – ROSANNA KUMERLE –

(Rosanna Kumerle, William Naesh Hendriksen)

L.B.

Komentari