Blue je predivna, tri godine stara kujica border collija, koja je prošla kroz nevjerojatnu i tragičnu situaciju. Prije deset dana ostavljena je u transportnom spremniku na Autobusnom kolodvoru u Zagrebu, a njenu je sudbinu na kraju preuzela organizacija koja se brine za napuštene životinje, odnosno Sklonište za nezbrinute životinje Grada Zagreba – Dumovec. Sada, nakon što je prošla kroz mnoge nedaće, Blue traži svoj novi, zauvijek dom.
Njezina priča počinje u Imotskom, gdje se njezina vlasnica zbog nevolja više nije mogla brinuti za nju. Njezinu je brigu preuzeo susjed, koji je odlučio prodati psa. Kupac je bio pronađen u Istri, a dogovor je bio da pas autobusom stigne u Zagreb, odakle će ga prijatelj kupca preuzeti i odvesti u Istru. Međutim, stvari nisu išle prema planu.

Na putu od Imotskog do Zagreba, Blue je bila smještena u tamni i hladni prtljažni prostor, bez ikakvih znakova pažnje ili udobnosti. Kada je stigla na Autobusni kolodvor, doživjela je novi šok – nije je dočekao nitko. Pas je bio istovaren iz prtljažnog prostora i ostavljen da čeka, bez ikakve sigurnosti i zaštite.
Sada, nakon svih tih nepravdi koje je doživjela, Blue zaslužuje ljubav i pažnju koju će zauvijek imati u svom novom domu. Ova vesela i umiljata kujica sanja o vlasniku koji će joj pružiti ljubav, stabilnost i aktivnosti koje su joj potrebne za sretan život.
Blue je odličan pas za ljude koji vole aktivne pse, jer je border collie uvijek spreman za igru i učenje. Traži se odgovorna osoba koja će je primiti u svoj dom i brinuti se o njoj s ljubavlju i pažnjom.
Ako mislite da biste mogli biti taj koji će pružiti Blue njen zauvijek dom, slobodno se javite na e-adresu: udomljavanje@dumovec.hr. Blue vas već s nestrpljenjem čeka!
Komentari